Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet ve Türk Chat aramaları arasında kullanıcılarına ücretsiz hizmet veren, türk sohbet odaları üzerinde muhabbet edilmesi için yayın yapan Türkiye'nin en köklü türk sohbet sitesidir.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mIRC İndir

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Avrupa Chat


Avrupa Chat
5/5 - (1 vote)

Avrupa Chat

Avrupa´nın her ülkesinde bulunan türk gurbetçilerin buluştuğu turksohbetsiteleri.com , yegane buluşma platformu olmaya devam ediyor. İster Almanya olsun ister Fransa veya Belçika ya da Hollanda kısacası Avrupa´nin hangi ülkesinde olursanız olun, en güzel arkadaşlıkları bu adreste kurabilirsiniz. Türk Sohbet Her yaşta kullanıcıların aynı çatıda buluştuğu bu ortamda, siz de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kadın ve erkek fark etmeksizin güzel arkadaşlıkların oluştuğu Avrupa Chat odalarına siz de üyelik gerektirmeksizin katılabilirsiniz.

Avrupa Chat

Avrupa Chat

Her cihazla uyumlu olan bu Chat odaları ayni zamanda her yaşa hitap etmektedir. İster web ara yüzünü kullanarak veya mobil sohbet girişi yaparak da sohbete katılma imkanını sunar. Ayrıca MIRC ile giriş olanağı da bulunmaktadır. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin kısaca her olanakta size en yüksek koruma sağlanacaktır. Zararlı yazılımlardan koruma düzeyimiz en yüksek seviyededir. Gereken önlemler tarafımızca oluşturulmuştur. Size düşen, arkanıza yaslanıp, sohbetin keyfini çıkarmak olacaktır.

Sorunsuz Sohbet

avrupa güvenli chat

Avrupa Güvenli Chat

Avrupalıların yegane Chat odalarında, keyfinizi kaçıracak tüm etkenlerden korumakla yükümlü görevlilerimiz mevcuttur. Kanal genelinde rahatsız edici tavırlar sergileyen kullanıcılar anında uzaklaştırılacaktır. Üstüne üstlük sorunsuz sohbet edebilme imkanı sunabilmek için tüm imkanlar sağlanmıştır. Sorunsuz Sohbet için gerekenleri İRC Sohbet Kuralları – Kullanım Koşulları adlı makalemizde okuyabilirsiniz. Kaliteli nezih bir sohbet ortamı korumak için kaçınılmazdır bu kurallar ve esnetilemezdir. İstisna yapılmaz ve herkes için geçerlidir.

Eğlenceli Vakit

avrupa chat

avrupa chat

Avrupa Sohbet odalarının başlıca avantajlarından biri de uzakları yakın etmesidir. Avrupa’nın hangi ülkesinde bulunursanız bulunun, aynı çatı altında buluşma imkanı sunar. Ayni şekilde Belçika´dan selam verirsiniz, Fransa´da bulunan bir arkadaşınız selamınızı karşılar. Her şeyden önce hem farklı yerlerde olup, hem aynı anı paylaşmanın verdiği mutluluğunu siz de tadabilirsiniz. Kısacası fikirler birleştirmede ve mesafeyi yok etmekte birebirdir. Sizinle aynı düşüncede insanlarla karşılaşma olasılığı da yükselir. Özellikle modern hayatın beraberinde getirdiği yoğun koşturmadan bir nebze uzaklaşmak, “Pause” tuşuna basmanızı sağlar. Gün içinde biriken gerginlik ve stresten uzaklaşabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışma heyecanı farklı bir renk katacaktır hayatınıza.

Ortak Buluşma Noktası

Avrupa Chat Bulusma Noktasi

Avrupa Chat Buluşma Noktası

Avrupalı Türklerin iş gücü etmesiyle birlikte başladı her şey. O günden bu güne hemen hemen bütün ülkelerde yurttaşlarımız bulunmaktadır. Buna rağmen memleketlerine olan bağlarını koparmamışlardır. Bulundukları ülkenin dini ve milli bayramları dışında, kendi memleketlerinin bayramlarını kutlamayı da ihmal etmezler. Çeşitli organizasyonlarda buluşur, kutlamalara katılınır, hatta örf ve adetler es geçilmez. Kültürlerini korurlar. Aynı zamanda Avrupa Standartına da alışılmıştır. Kurallar dikkate alınır ve benimsenmiştir. Bu sayılı ve kısıtlı buluşmalar dışında da bir ortak nokta oluşturmak da amaçlarımızın başında gelir. Böylelikle nerde olursanız olun, ülkeler arasındaki saat farkını gözetmeksizin, gecenize veyahut gündüzüne eşlik edecek bir arkadaşınız mutlaka bulunur.

Avrupalı Türk

Avrupa Chat Avrupali Türk

Avrupa Chat Avrupalı Türk

Avrupalı bir Türkü en iyi Avrupalı bir Türk anlar düşüncesinden yola çıktık. Bu nedenle ve özellikle Avrupa’ya yerleşmiş veyahut yerleşmeyi düşünen herkes icin kurulmuştur bu ortam. Tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz üstüne üstlük karşınızdakinin tecrübelerinden de yararlanabilirsiniz. Belki yeni yerleşmişsinizdir Avrupa’ya ve kendinizi yalnız hissediyorsunuz? Belki de henüz bulunduğunuz ülkenin diline tam hakim değilsinizdir? Sizin yakınınızda bulunan muhakkak bir kullanıcı çıkacaktır. Böylelikle sorunlarınızı dile getirebilir, çözüm bulma yolunda olasılığını yükselteceksinizdir. Aynı durumda olan yüzlerce kişilerle karşılaşma olanağı yüksektir. Düşündüğünüz kadar yalnız değilsinizdir. Sadece günlük rotanızda denk gelmiyor olabilirsiniz. Bunu değiştirmenin tam vakti. Siz de aramıza katılın ve yalnızlığa son verin.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

1 Yorum

  1. türk kızı

    17 Ağustos 2021 at 00:05

    çok güzel yorumlanmış yaa

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


Türk Sohbet

Türk Sohbet

945 Defa Sohbet Uygulamaları

Sohbet Uygulamaları

928 Defa
%d blogcu bunu beğendi: