Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet ve Türk Chat aramaları arasında kullanıcılarına ücretsiz hizmet veren, türk sohbet odaları üzerinde muhabbet edilmesi için yayın yapan Türkiye'nin en köklü türk sohbet sitesidir.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mIRC İndir

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Gurbetçi Sohbet


Gurbetçi Sohbet
5/5 - (10 votes)

Gurbetci Sohbet

Ömrünü gurbette çeken gurbetçilerin bir arada buluştuğu Gurbetci Sohbet Odaları , uzakları yakın etmek, aynı memleket hasreti çeken kadın ve erkekler için tasarlanmıştır. Bu odalarda hasretinizi dile getirebilir üstelik aynı özlemi taşıyan binlerce kullanıcı ile sohbet edebilirsiniz. Oyun kanallarında eğlenceli vakit geçirebilir, ayrıca yarışabilirsiniz. Radyoda Djlerimizden müzik zevkinize göre isteklerde bulunabilir üstelik muhabbet arkadaşlarınıza armağan edebilirsiniz.
Sohbet konunuz sıla hasreti iken, radyoda Karacaoğlan-Atınç Emnalar´ dan

Gurbette Ömrüm Geçecek
Bir Daracık Yerim De Yok
Oturup Derdim Dökecek
Bir Vefalı Yarim De Yok

türküsü çalması çok olağan bir durum.

 

Farkli ÜlkelerAynı Özlem

Hayatın zor şartlarına ayak uydurmak için anavatanını terk etti Gurbetci Türkler . Bundan böyle hep bir yanı özlem içinde kalmıştır. Her ne kadar da bulundukları ülkenin kültürüne ve geleneklerine uyum sağlamış olsalar da, Türk örf ve ananelerinden de kopmamışlardır. Bir taraftan noel kutlamaları yapılırken aynı zamanda şeker bayramı da kutlanır. İki arada bir derede hayatlarını sürdürmektedirler. Yaşadıkları ülkeyi benimsemiştir Gurbetci Türkler. Gelgelelim bir yanları daima eksik kalmıştır. Buna kullandıkları türkçe dili de dahildir. Cümle içinde yabancı kelimeler serpiştiriverilir. Başka bir deyişle yeni bir dil evrimi gerçekleşmiştir. Böylelikle en rahat kendi aralarında iletişim kurabilirler.

gurbetci_sohbet

Bundan dolayı Gurbetci Sohbet Odaları tam da bu evrede devreye girmektedir. Bulunduğunuz ülke farketmeksizin, sizinle aynı durumda olan yüzlerce Gurbetci ile tanışabilirsiniz. Benzer dertleri paylaştığınızdan, iletişim kurmanız kolaylaşır aynı zamanda ortak Sohbet konularınız olacaktır.

 

Sıla Hasreti

gurbetci

Gurbetçilerin yoğunlukta bulunduğu Sohbet odalarında, Türkiye anılarınızı pekiştirebilir, yurt dışında yaşamanın verdiği zorlukları hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sizi yine en iyi sizden biri anlayacaktır. Benzer sorunlarla karşılaşmış onlarca gurbetçilere rastlamanız büyük olasılıktır. Gündelik koşturmanın stresini bir kenara bırakıp, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Gurbetci Sohbet Platformu güzel vakit geçirmeniz için tasarlanmıştır böylelikle keyifli muhabbet edebilmeniz için bütün kolaylıklar sağlanmıştır. Kullandığınız cihazlarla uyumlu programlar, en güvenilir ve son sürümde tutulması ile özenle gözetilmiştir. Kullanıcı dostu ara yüzü ile hoş dostluklar edinmeniz için hiç bir engel kalmamıştır.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

2 Yorumlar

 1. Gurbetçi

  3 Temmuz 2021 at 21:05

  Gurbetçi biri olarak kendi evimde hissettim özellikle çay çok güzel geldi ))

  Cevapla
 2. Jando

  4 Temmuz 2021 at 12:46

  Çok nadir bulunabilecek seviyeli bir sohbet kanalı iyi ki buradayım:) Gerçek anlamda saygı ve seviyeyi hiç kaybetmeyen sağlam karakterli ve seviyeli kişilerle çok sıkı dostluklar kurulabilecek bir ortam asla pişman olmayacaksınız …! 🙂

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar


Türk Sohbet

Türk Sohbet

900 Defa Sohbet Uygulamaları

Sohbet Uygulamaları

879 Defa
%d blogcu bunu beğendi: